вівторок, 5 квітня 2016 р.


22.01.16р.в ПШБ с.Копиткове відбулась електронна презентація та книжково-ілюстративна виставка до Дня Соборності «Від соборності українських земель до соборності наших душ». 
29.01 Літературна година ( на прикладі літературних персонажів твору Матяш Н. Золоте серце)  під назвою «Золоте серце».  Доповнює захід   книжково- ілюстративна виставка християнської літератури, що є буккросинговою послугою бібліотеки  «Вільний обмін».

19.02. У приміщенні Копитківської сільської ради пройшла година пам’яті та представлено книжкову виставку-інсталяцію «Пам’ятаймо Героїв Небесної Сотні» для керівників установ, запрошених на сесію та депутатів сільської ради. Доповнює захід електронна презентація по темі.26.02 У будинку культури бібліотекар спільно з майстриньою Ковальчук О.П. провела майстер – клас по вишиванню бісером «Диво власними руками», та

провела бесіду «Історія виникнення мистецтва вишивки бісером», організувала виставку робіт .
 
1.03 Розпочала роботу переносна  книжково- ілюстративна виставка життя і творчості Т.Г.Шевченка «Ми, українці, всі одна сім я – єднає нас Тарасове ім’я», котру бібліотекар презентувала у бібліотеці, школі, дитячому садочку.  Напередодні в бібліотеці був оголошений конкурс малюнків на краще зображення життя та творчості Т,Г,Шевченка. Кращі малюнки презентувались разом з виставкою. Від 4.03 Читачі таучасники клубу за інтересом здійснили постановку п’єси на одну дію В.Долини «Мені тринадцятий минало» у школі та дитячому садочку «Сонечко» для дошкільнят ,  молодших школярів Копитківської ЗОШ про дитинство Т.Шевченка. 

10.03 Бібліотекарем проведено літературне читання творів Т.Г.Шевченка «Пісня пісень Кобзаря» у дитячому садочку18.03 За участю бібліотекаря (у складі ансамблю мальви) відбулося літературно-музичне свято  «Слово, пісне, дума Кобзарева, ви окраса й суть мого життя"22.03 В бібліотеці пройшов день англійської мови,  волонтерську допомогу в проведенні надала вчитель англ..мови Добриднік О.П.  Вітання, запити та послуги звучали на англійській мові. Бібліотекар підготувала кольорові картки з ангійськими словами для привертання уваги читачів. Також для зацікавлення у вивченні англійської мови у Атаманюк В.Г.підготувала і провела бібліотечний квест «Lets speak English», під час якого дві команди читачів шукали відповіді на питання ( англомовні письменники, твори, країни, звичаї).Згідно плану бібліотекарем щомісяця проводяться і бібліотечно-бібліографічні заняття для учнів Копитківської ЗОШ 1-111 ст. На фото заняття у 4 класі «Словник – інструмент пізнання».


Немає коментарів:

Дописати коментар